אטרקציות בנתניה


אטרקציות בנתניהבעוד התיירות בארץ פורחת משנה לשנה, המון אנשים מעדיפים לנפוש בערים השגרתיות כמו אילת ותל אביב. לעומת זאת, קיימות בארץ ערים מפותחות נוספות ידועות לא פחות אשר מציעות מגוון רחב ביותר של אפשרויות לנופש. אחת מערים אלו המציעות חופשה חלומית היא נתניה. העיר שוכנת במרכז הארץ על קו חוף באזור השרון. נתניה מתפארת במקומות בילוי ובנוף של הים התיכון שאין שני לו.

אטרקציות בנתניה שחובה לבקר בהם:

* הטיילת- העיר מעניקה לכל מבקר בה אוירה שלוה ורגועה ומתאימה במיוחד לאנשים שאוהבים את הים. לעתים נדמה שהיא התברכה בחוף המושלם לבילוי אחר הצהריים רגוע, ערב רומנטי, או פשוט יום שקט לכל המשפחה. נתניה מציעה מגוון רחב של תעסוקות בטיילות השונות שבה כגון גלריות אומנים, גני שעשועים לילדים ואפילו אתר מצנחי רחיפה צבעוניים. אין ספק שהטיילת היא אחד הדברים המייחדים את העיר והופכים אותה לכה נדירה.

* חופי רחצה- אטרקציות בנתניה אינן מסתיימות בטיילת. העיר מונה מספר רב של חופים לבחירה, כאשר כל חוף שונה באופיו ומותאם למבקר בו. לדוגמה, אחד החופים בה משמש את הציבור הדתי בלבד בעוד שחוף אחר שבה מיועד לגולשי גלים ובו מתקני ספורט לפעילות ימית. חוף נוסף בעיר מציע תחרויות ספורט וריקודים, ועמדות דיג'יי.

* פארקים לילדים- בנוסף לפעילויות הרבות שיש בה, נתניה משלבת בתוכה פעילויות לילדים. ביניהם ניתן למצוא מספר פארקים שכל ילד ישמח לבקר בו, כמו פארק מים, פארק אתגרי, וכדומה.

*מסלולי טיולים- לצד נופים מרהיבים, מונחים גם שבילי טיולים לא מעטים בעיר הפתוחים לקהל הרחב ומאפשרים הנאה מרובה אף יותר במהלך השהייה בעיר.

* בתי מלון- לצד כל יתרונותיה, שוכנים בנתניה בתי מלון מפוארים ומזמינים לנופש המושלם.

אין ספק שנתניה היא העיר האופטימאלית לבילויים. חופשה בנתניה כוללת בתוכה את כל מה שניתן לבקש בעיר נופש אשר מתאימה לכולם. יש בה הכול מהכול. אטרקציות בנתניה הן רבות ומגוונות וכל אחד יכול למצוא את עצמו בקלות בעיר שכזאת. הנוף שבה מיוחד והיא כולה שוררת אוירה של נופש ורוגע. אין ספק שכל בוקר בה יפתח בחיוך.

הזמינו עכשיו