בתי מלון בנתניה בסתיו


בתי מלון בנתניה בסתיו נופש רומנטי זוגי בין עלי השלכת

מעט לאחר שמסתיימות להן חופשת הקיץ ההבילה ותקופת החגים הנושקת אליה ורגע לפני החזרה לשגרה והחורף שאורב לנו בפינה, עשוי להתעורר לו קול קטן אשר לוחש מבפנים שזוהי בדיוק העת להתפנות לנופש רומנטי בשניים למילוי המצברים וחיזוק הזוגיות.

זהו העיתוי שבו האוויר מתמלא במגוון ניחוחות רעננים של סתיו, עם העלים המתחילים לשנות את צבעם ונשפכים אל המדרכות בגווני צהוב וכתום כמו גם מזג האוויר שהופך לקריר ונעים יותר- בדיוק העיתוי המושלם לאריזת מזוודה ויציאה לחופשה זוגית מפנקת. 

אחת מהאפשרויות הקורצות והמומלצות ביותר כיום היא חבילת נופש באחד ממגוון בתי מלון בנתניה בסתיו, בזכות העובדה שהעיר התוססת מציעה מעטפת רחבה של אטרקציות שונות ומאפשרת הנאה צרופה מחופשה ברמה בינלאומית.

בתי מלון בנתניה בסתיו- בתי קפה מלאי חן ושווקים אותנטיים עם ניחוחות וצבעים

אנשים מענף התיירות מציינים כי בשנים האחרונות מסתמנת עלייה ברורה בביקושים לנופש בפנסיונים, צימרים, מלונות הבוטיק או רשתות של בתי מלון בנתניה בסתיו היות ומדובר בעיר חוף תיירותית תוססת ופעילה, המתאפיינת ברב גוניות ומיקום גאוגרפי בלב ליבה של המדינה. העיר שהייתה בעברה מושבת פרדסים קטנה השכילה להתפתח גם בתחומים נוספים החל ממלטשות יהלומים וכלה בענף התיירות שמשגשג ומציע מגוון פעילויות ואטרקציות שונות.

כיום מונה נתניה עשרות בתי מלון לצד מסעדות, בתי קפה וגלריות מלאות חן, וכן מרכזי קניות שוקקים, שווקים אותנטיים עם ניחוחות וצבעים, אירועים ופסטיבלים ססגוניים שונים הנערכים בה במהלך השנה. היהלום שבכתר הוא רצועת החוף היפהפייה, המשתרעת לכל אורכה ומשובצת בחופי רחצה מטופחים עם מתקני ספורט ונופש חינמיים לכל המשפחה.

חופשת בוטיק זוגית באווירה סתווית ציורית

במידה והחלטתם לתת דרור לקול הפנימי שלכם ולהזמין חבילת נופש רומנטית באחד ממגוון בתי מלון בנתניה בסתיו אזי עשיתם את הבחירה הנכונה. הליכה יד ביד לאורך הטיילת הצופה אל הים כשברקע שרשרת של צוקי כורכר פראיים המתרוממים אל על ושימוש במעלית הייחודית בעלת הפיר השקוף המתחברת אל הטיילת על ידי גשר עילי. העיר מציעה גם ביקור באתרים היסטוריים מהתקופה הממלוכית או במוזיאון "פנינת שבטי ישראל" וכן סיור בשמורות טבע נדירות כמו שמורת נחל פולג ושמורת האירוסים המדהימה.

אחד מבתי המלון המומלצים ביותר לחופשה בקונספט הזה הוא מלון מרגוע המחודש אשר נושק לאחד מגני הטיילת המרהיבים ביותר ומשקיף אל עבר חוף הים וקו האופק האינסופי. אז אם בחרתם בסופו של דבר לצאת לחופשת בוטיק זוגית באווירה סתווית ציורית וסוראליסטית, מלון מרגוע מציע לכם חוויה ייחודית בלתי שגרתית ובלתי נשכחת.

הזמינו עכשיו