בתי מלון בנתניה – המוצא לכל מקום אחר בארץ


בתי מלון בנתניהארץ ישראל רוויה בסוגי נופים שונים על אף גודלה הקטן. אין ספק שהארץ הזו התברכה מבחינת נופיה והייחודיות שבה, הממזגת לתוכה מראות טבע שונים, החל ממדבר ועד להרים המושלגים. אחד מסוגי הנופים המדהימים ביותר הקיימים כאן הוא הים. זו הסיבה שבגינה בתי מלון בנתניה הפכו להיות להיט גדול בשנים האחרונות. תארו לעצמכם את החופשה הכי לוהטת שלכם, המתחילה בים כחול אינסופי, וממשיכה אל שאר נופי הארץ הקסומה שלנו.

בוקר מושלם על הים

שבו לרגע בנוחות בכורסא שלכם, הישענו לאחור, עיצמו עיניים ודמיינו את התסריט הבא. אתם קמים בבוקר אל תוך נוף משגע הנשקף ממרפסת המלון אל הים, אתם פותחים את הבוקר בלנשום נשימה עמוקה המכניסה לריאות אוויר ים מרפא. אתם מתענגים על הכחול הגדול הנפרש מולכם, על המפרשים הלבנים המקשטים את המים, ומצלילי הגלים המכים בחוף. בצמוד לחוף מדשאות ירוקות ומטופחות, והשילוב של הכחול והירוק הופך את הבוקר למושלם.

להתעורר עם המים

אחרי שסיימתם את ארוחת הבוקר המפנקת של בתי מלון בנתניה, אתם יוצאים לטיול קצר בחוף הים, לחילוץ העצמות. כדי לרדת בקלות ובמהירות מצוק רכס הכורכר עליו שוכנת העיר, אל קו המים, אתם נעזרים באחת האטרקציות הגדולות ביותר - המעלית השקופה המתצפתת על הים, ומביאה אתכם תוך שניות למטה. עכשיו אחרי שהתעוררתם, אפשר להתחיל את היום.

קום והתהלך בארץ

אתם חוזרים למלון שלכם, מתארגנים ונוסעים לטייל בגליל הירוק, המכוסה יערות ונחלים זורמים, בשלל אתרים אטרקטיביים במיוחד. בדרך אתם נהנים גם מאתרים ארכיאולוגים שונים. את היום הירוק אתם מסיימים בחדר המפנק בבית המלון הנתנייתי, מלון מרגוע, השוכן על הים, מתקלחים, אוכלים ארוחת ערב משביעה וטעימה, מתענגים על פינוקי המלון וישנים שנת ישרים על מיטת החלומות שבחדריכם.

בתי מלון בנתניה – מביאים אתכם בקלות לכל מקום

למחרת אתם שוב קמים לאוויר הים המשכר, אוכלים את ארוחת הבוקר המזינה והמפנקת, יורדים לחלוץ עצמות על החוף, ויצאים ליעד האטרקטיבי הבא. הפעם תסעו אולי לירושלים, תהנו משלל התרבויות, תתרשמו מהעיר העתיקה, מהמבנים ומהאבנים המקשטות אותם, תהנו מאווירת הקודש העוטפת את העיר. כך בכל יום במהלך החופשה שלכם, אתם תחוו יעד אטרקטיבי אחר, כשאתם יוצאים מהמקום שיביא אתכם לכל מקום אחר בקלות - בתי מלון בנתניה.

הזמינו עכשיו