הפתרון הקל והזול הוא חופשה בנתניה


חופשה בנתניהשוב פעם הגיעה התקופה של החגים או החופש הגדול, אתם חולמים על קצת רוגע, שבוע של מנוחה. זהו! החלטתם! השנה תצאו לנופש שחיכיתם לו כבר כל כך הרבה זמן, מה שפנטזתם בכל שעות העבודה הבלתי פוסקות במהלך השנה. אבל לאן? שוב פעם אילת? אבל כל המדינה יורדת לאילת בתקופה הזו. חו"ל? תורכיה עם הבעיות שלה, אירופה או במשבר כלכלי או יקרה מדי, ולכל השאר הטיסות במחירים ברקיע. ואז עולה המחשבה "רגע, מה עם נתניה?" עיר נחמדה, חופי ים מהממים, יש גם לא מעט אטרקציות בסביבה, ויותר מכל, יש בתי מלון נפלאים כמו מלון מרגוע. הרבה יותר שקט שם והמחירים קצת יותר שפויים. אז זהו, זה נקבע, יוצאים לחופשה בנתניה!

מה לעשות בחופשה בנתניה?

אז החלטנו שיוצאים לנתניה, שיהיה באמת רוגע השנה, סוף סוף זה יהיה נופש אמתי. אבל לא ברור בדיוק מה בעצם יש לעשות בנתניה? אז ראשית כל, לנתניה יש חוף ים מדהים. חוף פולג נחשב לאחד מחופי הים המרשימים בישראל, ולעומת חוף הים בתל אביב או באילת, באמת אפשר לראות שם את הכחול של הים, ולא רק ים של אנשים. אטרקציה נוספת שרבים שוכחים שיש דווקא בנתניה, היא מצנחי רחיפה. בזכות תנאי מזג האוויר המעולים, יש לא מעט סוכנויות או קבוצות שמציעות את הפעילות במחירים די סבירים. מי שיוצא מצוות למדריך שילווה אותו לכל אורך הפעילות, ולמשתתף מובטחת חוויה אקסטרימית וכיפית שהוא לא ישכח. אטרקציה פופולרית בקרב מי שמחפש את הרוגע והשלווה היא אתר הספא חמי געש. לשחרור עצמי מכל הלחצים של השגרה השוחקת, וליהנות ממתקני הספא המוצעים או משעה של מסז' בשביל לחדש את האנרגיות ולפרוק את המתח המצטבר בעבודה. לכל אלו מתווספים חיי הלילה התוססים בסביבת נתניה. מקומות בילוי כמו המשק, הצריף וכו' נמצאים במרחק נסיעה קצרה מנתניה, ואחר כך בנוחות אפשר לחזור למלון הרגוע ולישון בשקט עד הבוקר.

 

 

כולנו זקוקים לחופשה שלנו במהלך השנה כדי לצבור מחדש את הכוחות, ולהתנקות מכל הלחץ של השגרה. חופשה בנתניה מאפשרת בדיוק את השחרור, השלווה והשקט שאנו מייחלים לו.

הזמינו עכשיו