מלון בנתניה


כאשר אתם מרגישים שהשגרה רודפת אחריכם ולא נותנת לכם מרגוע  ואתם מחפשים מקום שייתן לכם שקט ושירות אדיב שאין שני לו- סעו לנתניה, או יותר נכון למלון בנתניה.

נתניה ממוקמת על מישור החוף, במיקום מצוין לצד חופי ים מרהיבים אשר יישרו בכם אווירה של נופש ושל קלילות.

מדוע דווקא מלון בנתניה?

אם אתם אנשים של ים – נתניה היא המקום בשבילכם.כאשר אתם מתעוררים בבוקרתחת שמיכת פוך מפנקת, נכנסים אל המרפסת ולפניכם פרוסים מרחבי ים אדירים אשר מכניסים לכם אור לחיים, אתם יושבים במרפסת עם כוס הקפה ומרגישים שיותר מזה לא יוכלו להעניק לכם.פה אתם טועים!כי מלבד תחושה מענגת של חוף ים אשר נפרש לפניכם, מלון מרגוע ישמח להציע לכם מגוון שירותים נוספים אשר ישדרגו לכם את החופשה.

כשתגיעו בבוקר לחדר האוכל יגישו לכם ארוחת בוקר מפנקת, מזינה ומגוונת שתעניק לכם פינוק וכוחות לשאר פעילויות היום.בנוסף, כאשר תגיעו למלון בנתניה, קחו בחשבון, שאין חופשה מושלמת בנתניה בלי לטייל על חוף הים, ללכת במסלולים שונים אשר יכירו לכם את נסתרות הים הגדול ונופיו,תוכלו גם לעלות על ה"מעלית השקופה" – אשר מתצפתת עם הים ומביאה אתכם מצוק הרכס הגבוה שבכורכר אל קו המים – אטרקציה זו היא מצוינת גם על מנת להתרשם מנופים שרואים רק מגבוה ובמיוחד עבור אנשים מבוגרים או ילדים שקשה להם ללכת ברגל במסלולים השונים לאורך מישור החוף.

הניצחון שבמיקום

בית המלון ממוקם במחוז מרכז, דבר המאפשר גמישות רבה כאשר רוצים לטייל בעוד מקומות בארץ. מתחילים את הבוקר עם ארוחת בוקר טובה ומפנקת, ויוצאים לטייל במרחבים חדשים ובמסלולים שלא נמצאים בהכרח רק בתוך העיר נתניה.בחירת מלון בנתניה, תאפשר לכם לנסוע כמעט לכל מקום בארץ ולחזור בכיף אל המלון בערב.יכול להיות שתקומו בבוקר ויתחשק לכם לטייל בעיר העתיקה בירושלים או אולי בגנים הבהאים בחיפה והכל במרחק קצר מנתניה.

אם אתה מחפשים חופשה שלא תתקע אתכם במלון רק כי הוא רחוק מהכל, בית מלון בנתניה הוא אופציה נהדרת עבורכם, גם לקום בבוקר אל נוף מדהים וצוות אדיב שישמח להעניק לכם שירות ללא פשרות ועם זאת להיות קלילים ולהחליט לטייל בכל מקום אליו תרצו ורק בגלל מיקומו המנצח של המלון

הזמינו עכשיו