מלון בנתניה - למה כדאי?


מלון בנתניהבעקבות פיתוחן של ערי נופש בארץ, אחת מהערים הבולטות בתחום היא נתניה. העיר שוכנת במרכז הארץ ומציעה מגוון רחב של תעסוקות לכל גיל. העיר הופכת ליותר תיירותית במהלך הזמן וצומחת בה בהתאם גם תעשיית המלונות. נופש במלון בנתניה הוא מומלץ לכל אחד המחפש את היעד הבא שלו לחופשה המושלמת.

 

סביבת מלון בנתניה:

המלונות בעיר שוכנים על רצועת החוף. עובדה זאת הופכת את העיר מתאימה יותר בעיקר לאנשים שאוהבים את הים, ומעדיפים לפתוח את הבוקר שלהם בישיבה במרפסת מול הנוף של הים התיכון. העיר ללא ספק זכתה בנוף מרשים שכל נופש בה יעריך אותו. 

המלונות בנתניה נמצאים בקרבת החופים, אשר הופכים אותה ליעד מבוקש על ידי הציבור הרחב. האפשרויות לחוף שיקלע בדיוק לטעמינו הן מרובות וניתן למצוא בקלות את החוף המועדף עלינו. למשל, אחד החופים משרת בעיקר את הציבור החרדי ובו הפרדה בין גברים לנשים. חוף נוסף בעיר מציע דווקא מתקני ספורט ימי ורבים מהמבקרים בו הם גולשים.

בנוסף לחופים המהווים נופים מרשימים, יש בעיר גם לא מעט מרכזים מסחריים שישמחו כל מבקר בו. קניונים מפורסמים עם רשתות בגדים מוכרות, מסעדות ובתי קפה, הם רק חלק קטן ממה שהמרכזים מציעים ובהחלט מומלץ לבקר בהם.

הטיילת של נתניה משתרעת לאורך 4.5 ק"מ של רצועת חוף מרשימה והמלונות שבה משקיפים עליה. היא מציעה פינות ישיבה נוחות ומהווה מקום בילוי מושלם לזוגות ולמשפחות. כדאי לכל תייר לבקר בה וליהנות ממה שהיא מציעה.

מכיוון שהעיר שוכנת במרכז הארץ היא קרובה גם לערים הגדולות שבסביבתה כמו תל אביב לעומת בתי מלון בחיפה המציעים סוג אחר של בילוי. בזמן קצר ניתן לקפוץ לסביבה לבילוי לילי, ולשוב לנתניה על מנת ליהנות מלילה שקט ורגוע במלון שבחרתם מתוך שלל המלונות המוצעים בעיר.

אין ספק שבית מלון בנתניה הוא הבחירה האולטימטיבית לנופשים המחפשים שקט במקום אטרקטיבי. העיר משלבת את הים הרגוע שרבים חושקים בו, ומנגד גם אפשרויות ליציאות ליליות מהנות. בין חופים רחבי ידיים וטיילת נעימה לאחר הצהריים שקט, כל אחד יכול למצוא בה את הנופש שהוא מבקש.

הזמינו עכשיו