מלונות בנתניה


פעמים רבות אנחנו מעוניינים לצאת לחופשה קצרה ששוברת שיגרה. פשוט לקחת את המשפחה, לארוז את המזוודות ולנסוע ליעד אטרקטיבי. במיוחד בתקופת החופש הגדול, בה הילדים מחפשים תעסוקה וההורים יכולים לקחת חופש מוגבל מהעבודה. מלונות בנתניה על הים הם בדיוק הפתרון הטוב ביותר לחופשה אטרקטיבית במיוחד, שוברת שיגרה בעיר תיירותית, שלא מצריכה זמן רב לנסיעות. אז למה אתם מחכים? קדימה לנתניה.

חופי הים של נתניה

העיר נתניה שוכנת לאורך רצועת החוף הים התיכוני, ובשטחה תשעה חופי רחצה מסודרים ומטופחים, מהיפים ביותר בארץ. בחופים תמצאו מתקנים שונים, המשמשים את הרוחצים והנופשים, מתקני כושר, מסעדות, בתי קפה, מזנונים, טיילות מושקעות, מדשאות, חופים נקיים, ריקודים, מעגלי מתופפים ופעילויות חוף שונות, מעלית היורדת לים, המהווה את אחת האטרקציות התיירותיות המושקעות ביותר בארץ, וחובבי הספורט הימי יוכלו למצוא בחוף סירונית פעילויות ימיות, כגון: קייאקים, הפלגות ומפרשיות, צלילה, גלישת גלים וגלישת רוח, שכל הכנסותיהן מיועדות לעמותת זיו נעורים להעצמה ומניעת נשירת נוער בסיכון.

הטיילות של נתניה

בעיר התיירותית יש לא פחות משמונה טיילות יפות ומושקעות. הטיילות מחליפות את מראיהן, וכל טיילת נראית שונה בתכלית מרעותה. שפע אפשרויות הגיוון המוצעות, מעניק אטרקציות מגוונות גם בחופשות קצרות. לאורך הטיילות תוכלו למצוא מדשאות ענק, צמחייה מטופחת, מתקני משחק לילדים, משטח החלקה על גלגיליות, שבילים לרוכבי אופניים, מסעדות, בתי קפה, תערוכות פסלים פרי יצירתם של מיטב אמני ישראל ופסלים סביבתיים, אגם, מפל, אמפיתאטרון, מעלית אל הים יורדת ממרכזה של טיילת הראשונים, אתר מצנחי רחיפה ופינות ישיבה רומנטיות.

המלונות של נתניה

מלונות בנתניה על הים מביאים אתכם ממש בקלות ישירות אל תוך היופי האינסופי והרב גוני שנתניה ניחנה בה. בחופשות קצרות, בהן חבל לכם על כל דקה של זמן, תוכלו למצוא את כל האטרקציות קרוב קרוב, ובהתאמה לכל המשפחה. נתניה מצטיינת ביכולת שלה לספק אטרקציה לכל גיל, ולכל תחביב, וכל זאת תוך שמתפנקים על הנוף המימי וכל היתרונות הקיימים בשהייה על הים. אם מחפשים את האיכותי מבין מלונות בנתניה על הים, כדאי לכם לבדוק את מלון מרגוע השוכן בצמוד לטיילת החדשה וליד המעלית היורדת לים.

הזמינו עכשיו